Epeiros cup 2023

08/01/2023

V roku 2023 sa špeciálna výstava bíglov s udeľovaní CAC/CAJC uskutoční v rámci podujatia EPEIROS CUP v Senci na Slnečných jazerách (www.epeiroscup.sk )

Čo je to Epeiros cup?

Epeiros Cup vznikol v roku 2013, kedy sa spojilo niekoľko klubov, aby usporiadali združenú špeciálnu výstavu so zadávaním CAC SR a titulu Epeiros víťaz.

Hlavný úmysel bolo spojiť sily a vytvoriť kynologický projekt, kde sa spája výstavníctvo spolu s odbornosťou, edukáciou a to všetko v príjemnom priateľskom prostredí. 

Epeiros cup je projekt, ktorý je v Európe jedinečný. Vytvára hodnoty, ktoré ocení každý chovateľ a majiteľ, pretože im poskytuje neoceniteľné poznatky a skúsenosti.

Jedným z ďalších dôležitých cieľov bolo spojiť väčšie kluby s menšími. Pomôcť a podporiť sa navzájom tak, aby kvalitné posudzovanie a prístup k odborným poznatkom mali rovnako členovia menších, ako aj členovia väčších klubov.

Účastníci majú na výber zúčastniť sa odborného sympózia, povahových testov šitých na mieru každému plemenu, školy handling, alebo veľmi obľúbeného slávnostného gala večera.

Epeiros cup 2023

Najbližšie výstavy