Klubová výstava 4.5.2024, Bobrovník

BOB: Alotorius Old Glory Dream On, majiteľ Jakub Szwałek (PL) BOS: Alotorius Old Glory West Side Story, majiteľ Jakub Szwałek (PL) BOV: One Like No One Exstrim Be, majiteľ Iuliia Skosyrieva (UA)

Klubová výstava CAC, 4.5.2024 BobrovníkRozhodca/Judge  Lenka Frnčová, CZ                PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS 1 NÉREUS HARE AND HOUNDS, CLP/BEA/9941, 08.11.2023 O: ALKES DEEP DESIRE M: BRISEONA DRAGON ROANCH: ŠABATOVÁ JITKA MAJ: BRUNCLÍK MILAN VEĽMI NÁDEJNÝ 1, VÍŤAZ KLUBOVEJ VÝSTAVY MLADŠÍ DORAST PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS 2 ALOTORIUS […]

ŠV Senec 17.09.2023 – EPEIROS CUP 2023

BOB: Alotorius Old Glory West Side Story, majiteľ Jakub Szwałek, Poľsko BOS: Angyali Annie Scott, majiteľ Albert Barta, Maďarsko Foto: Martin Odraska

Špeciálna výstava bíglov s udeľovaním CAC/CAJC17.09.2023, rozhodca: Toke Larsen, DK PSY/MALE – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS212. FALCO BÓROVSKA JÓBOVICA, 2184, 26.03.2023O: ASLAN LITTLE CARPATHIANS M: MAYA RANDAVICACH: ČERVEŇ MIROSLAV MAJ: ČERVEŇOVÁ JANAVEĽMI NÁDEJNÝ 2 213. FANTA’S BRAND BORN TO BE HOT, JR 75828, 19.04.2023O: MAPLE RIDGE NORTHERN LIGHTS M: FANTA’S BRAND SOME LIKE IT […]

Klubová výstava 06.05.2023

BOB: BLACK BRILLIANT MARY LUCKY STARS majiteľ: Mary Bykanova (UA) BOS: CASPER LITTLE CARPATHIANS majiteľ: Lucia Časnochová (SK)

Klubová výstava Bíglov s udeľovaním CAJC/CAC 06.05.2023Rozhodca/Judge:  Gabriela Ridarčíková, SK  PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS 1 COWBOY ALKIN DVOR, SPKP 2128, 31.05.2022O: JONATAN KRISTAL ROK M: BELLA BEAUTHY ALKIN DVORCH: BAMBURÁKOVÁ JANA MAJ: MONDLOVÁ DAGMAR VÝBORNÝ 2 DARLING FROM UKRAINE, UKU.0568328, 06.03.2022O: GOLDEN SWISSLINE CANDY CRUSH M: BLACK BRILLIANT MARY LUCKY STARSCH: BYKANOVA MARIIA MAJ: BYKANOVA […]

ŠV Bratislava 01.09.2022

Špeciálna výstava bíglov s udeľovaním CAC/CAJC.01.09.2022, Bratislava. Rozhodca Franz Zimmermann, AT.  PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS 1 RINGO STARR  LA CASA DEMIANI, SPKP 2073, 29.03.2021 O: VALSI NEW-YORK M: INSIDE I´M DANCING  LA CASA DERMIANICH: DEMIANENKO NATALIA MAJ: ŠPAK VLADIMÍR VÝBORNÝ 1, CAJC, VÍŤAZ ŠPECIÁLNEJ VÝSTAVY MLADÝCH, BOS 2 SAWTOOTH OF ACRI ARMIN, SPKP 2086, 04.08.2021 O: VIRÁGVÁROSI BOZÓTHARCOS DECEMBER SNOWFLAKE M: BIGSMITHY ELZACH: SOPRONINÉ […]

KV Bobrovník 14.05.2022

Klubová výstava bíglov s udeľovaním CAC/CAJC.14.05.2022, Bobrovník. Rozhodca Jaroslav Jevčák, SK. PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS 1 BISCUIT LITTLE CARPATHIANS, SPKP 2045, 14.02.2021 O: MOPSOS OF VULCANO COTOPAXI M: BIGSMITHY CHEESECAKECH: POTROK MILAN MAJ: SUSKOVÁ MONIKA VÝBORNÝ 3 2 BOUNTY LITTLE CARPATHIANS, SPKP 2044, 14.02.2021 O: MOPSOS OF VULCANO COTOPAXI M: BIGSMITHY CHEESECAKECH: POTROK MILAN MAJ: REMENÁR MICHAL VÝBORNÝ 4 3 KIMBERLY-PEARL MILTON, SPKP 2059, 13.02.2021 O: […]

ŠV Bratislava 20.08.2021

Špeciálna výstava bíglov s udeľovaním CAC/CAJC.20.08.2021, Bratislava. Rozhodca Otakar Vondrouš, CZ. PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS 1 RINGO STARR  LA CASA DEMIANI, UKU.0515335, 29.03.2021 O: VALSI NEW-YORK M: INSIDE I´M DANCING  LA CASA DERMIANICH: DEMIANENKO NATALIA MAJ: ŠPAK VLADIMÍR VEĽMI NÁDEJNÝ 1, VÍŤAZ ŠPECIÁLNEJ VÝSTAVY MLADŠÍ DORAST PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS 2 BEANY CASHEW LITTLE CARPATHIANS, SPKP 2043, 14.02.2021 O: MOPSOS OF VULCANO […]

KV Liptovská Sielnica 19.06.2021

Klubová výstava bíglov s udeľovaním CAC/CAJC.19.06.2021, Liptovská Sielnica. Rozhodca: Linda Voláriková, SK PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS 1 BEANY CASHEW LITTLE CARPATHIANS, SPKP 2043, 14.02.2021 O: MOPSOS OF VULCANO COTOPAXI M: BIGSMITHY CHEESECAKECH: POTROK MILAN MAJ: LORINCOVÁ KATARÍNA + KOVÁŘ MICHALVEĽMI NÁDEJNÝ 1 2 BISCUIT LITTLE CARPATHIANS, SPKP 2045, 14.02.2021 O: MOPSOS OF VULCANO COTOPAXI M: BIGSMITHY CHEESECAKECH: POTROK […]

ŠV Nitra 05.12.2019

Špeciálna výstava bíglov s udeľovaním CAC/CAJC.05.12.2019, Nitra. Rozhodca Miroslav Václavík, CZ. PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS 1 MAGIC RANDAVICA, SPKP 1977, 22.06.2019 O: PARTY BOY RANDAVICA M: YOU’R ONLY ONE RANDAVICACH: ČENDULOVÁ EVA MAJ: LORINCOVÁ KATARÍNA VEĽMI NÁDEJNÝ 1 PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS 2 ASLAN LITTLE CARPATHIANS, SPKP 1970, 14.02.2019 O: FONTEPOSCA´S FACE TO FACE M: AIRYN OF AMBALANDCH: POTROK MILAN […]

KV Trenčín 26.09.2020

Klubová výstava bíglov s udeľovaním CAC/CAJC.26.09.2020, Trenčín – Nozdrkovce. Rozhodca Jaroslav Matyáš, SK. PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS 1 KALVERO OD TROCH TABIEL, SPKP 2010, 17.12.2019 O: TISON OD TROCH TABIEL M: ARABELLA LACIATA SFORACH: ŠPAK VLADIMÍR MAJ: HORVÁTH ARNOLDVÝBORNÝ 2 2 MAGIC RANDAVICA, SPKP 1977, 22.06.2019 O: PARTY BOY RANDAVICA M: YOU’R ONLY ONE RANDAVICACH: ČENDULOVÁ EVA MAJ: LORINCOVÁ KATARÍNAVÝBORNÝ 1, CAJC […]

KV Chvojnica 25.05.2019

Klubová výstava bíglov s udeľovaním CAC.25.05.2019 Chvojnica, Horský hotel Magura. Rozhodca Pitoňák Ľudovít, SK. PSY/MALE – TRIEDA BABY/BABY CLASS ASLAN LITTLE CARPATHIANS, SPKP 1970, 14.02.2019O: FONTEPOSCA´S FACE TO FACEM: AIRYN OF AMBALANDCH: MILAN POTROK M: MILAN POTROKVEĽMI NÁDEJNÝ 1, VÍŤAZ KLUBOVEJ VÝSTAVY ŠTENIAT PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS PRESTON PARKER FALK OF JACK´S CONNECTION, ÖHZB/BG 5496, […]